Školy se strategickým vedením mají nový label

Úvod  › Aktuality  › Školy se strategickým vedením mají nový label

Projekt SRP se rozhodl ocenit školy, které prošly jeho intenzivní podporou a se strategickým řízením i dále pokračují, novým označením.

V  létě tomu bude rok, co jsme zavedli značku „Vedeme školu“. Skrývají se pod ní především webové stránky, jež právě čtete a které i po uzavření projektu SRP budou sloužit ředitelům a vedení škol pro získávání důležitých informací, matodik a manuálů. Na FacebookuYoutube kanálu Vedeme školu vídáte novinky, videa a webináře, které vám budou i nadále k dispozici.

A právě „pečetí kvality Vedeme školu“ jsme ocenili i většinu škol, které prošly intenzivní podporou SRP. Školu, která je vedená strategicky, tedy promyšleně a kvalitně. Proto jsme pro školy připravili:

Označení školy je tak signálem pro rodiče, zřizovatele i širší veřejnost – zprávou o tom, že je škola řízena strategicky a dosahuje jisté kvality. Moc nás těší, že školy nové označení uvítaly a už všechny nové marketingové produkty „Vedeme školu“ využívají. Na našem Facebooku vám brzy ukážeme první vlaštovky.

Tady si můžete prohlédnout grafickou podobu labelu:

Certifikát pro školy

On-line banner

Nálepka Vedeme školu strategicky: